Cennik

Sesje nagraniowe, miks utworów – produkcja albumów muzycznych

Torzewski Studio oferuje profesjonalne nagrywanie, miks utworów oraz edycję ścieżek. W zależności od potrzeb klienta możliwa jest zarówno produkcja albumów muzycznych, jak i pojedynczych utworów. Możemy wykonać także sesje nagraniowe z płatnością za godzinę. Oczywiście, odbywają się one pod kierownictwem doświadczonego realizatora. Bardziej wymagającym klientom polecamy jednak kompleksowe rozwiązania, w ramach których wykonujemy również mastering i mix utworów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem nagrania albumów muzycznych lub pojedynczych utworów.

Cennik Studio:>
Nagranie zespołowe*, jeden utwór (czas trwania do 5 minut) + mix + mastering – 700 zł
Nagranie zespołowe*, jeden utwór (czas trwania powyżej 5 minut, max 10 minut) + mix + mastering - 850 zł
Mix utworu - średnio 200 zł za standardowy utwór do 5 minut do 30 ścieżek. Najmniej 100 zł za mix utworu poniżej 5 ścieżek. Cena ustalana w zależności od czasu jaki będzie potrzebny na wykonanie mixu oraz ilości ścieżek.
Nagranie wokalu do utworu + mix (z edycją intonacji) – 150 zł
Godzina wizyty w studio** (opcja alternatywna) – 40 zł za każdą rozpoczętą godzinę
Nagrania płyt* (EP, LP), komponowanie oraz aranżacja utworów, nagrania samego zestawu perkusyjnego, nagrania podkładów, edycja, mix oraz mastering utworów nagranych w innym studio oraz wszystko inne, co nie zostało wymienione w cenniku – cena ustalana indywidualnie.
Wszystkie pytania proszę kierować na adres mailowy: torzewski.studio@gmail.com> lub poprzez formularz kontaktowy.

*Nagrania zespołowe obejmują również profesjonalną edycję ścieżek (edycja intonacji, wyrównywanie) obok mixu i masteringu. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.
**Obejmuje czas od wejścia do wyjścia ze studia czyli: czas potrzebny na rozłożenie i zwinięcie sprzętu, czas niezbędny na przygotowanie do nagrań oraz czas nagrywania. Realizator będzie obecny na czas nagrywania oraz udzieli cennych wskazówek i pomoże, aby nagrania odbyły się sprawnie, w miłej atmosferze.

UWAGA! Cena za godzinę wizyty w studio NIE OBEJMUJE edycji ścieżek, mixu ani masteringu.