O Studio

Torzewski Studio to profesjonalne studio nagraniowe, w którym liczy się przede wszystkim muzyka, z którą do Nas przychodzicie oraz Wasza wizja. Odpowiednio zaadaptowane pomieszczenia, wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczenie i fachowa pomoc naszego realizatora (który sam jest muzykiem - multiinstrumentalistą) pozwolą na uzyskanie w pełni profesjonalnych nagrań - a to wszystko w miłej, przyjaznej atmosferze podczas wizyty w studio

Studio oferuje pomieszczenia z płynnie regulowaną akustyką za pomocą jeżdżących oraz zdejmowalnych absorberów szerokopasmowych. Jeśli zależy Tobie na maksymalnie „bliskim”, „dużym” i wyrównanym pasmowo brzmieniu nagrywanego źródła (np. głos lektora, gitara akustyczna itd.) użyte zostaną wszystkie dostępne absorbery.

Jeśli natomiast szukasz bardziej „żywego” brzmienia, z większą odpowiedzią pomieszczenia i dłuższym czasem pogłosu istnieje możliwość zdjęcia większości paneli wiszących oraz usunięcia paneli jeżdżących (lub przemieszczenia ich w inne miejsca- np. narożniki). Takie rozwiązanie daje duże możliwości w zakresie kreowania brzmienia. Nasze Studio jest otwarte na wszystkie Wasze pomysły, a nasz realizator dopilnuje, aby Wasze nagrania zabrzmiały profesjonalnie.